baner  2017

"Szanowni Państwo”

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1,5 % rocznego podatku na naszą szkołę.

Początek roku to czas nowych postanowień i planów. Wiele pomysłów chcemy także wdrożyć w naszej szkole. Chcielibyśmy wspomóc i poprawić komfort nauki i pobytu uczniów w szkole, dać im najlepsze warunki do rozwijania pasji i zainteresowań.

Aby przekazać 1,5 % należy w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) odnaleźć rubrykę zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1,5 % podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego” i w rubryce „Numer KRS” wpisać numer 0000121592. W rubryce obok należy wpisać kwotę odpisu 1,5%.

Ważne jest, aby w kolejnej rubryce zatytułowanej „Cel szczegółowy 1,5 %”, wpisać nazwę naszej szkoły, czyli Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu. Bez określenia celu, Państwa darowizna nie będzie nam przekazana.

Z góry dziękujemy za Państwa zrozumienie i ofiarność.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce 1,5% dla szkoły w lewym panelu strony.

18-stka gra dla WOŚP!

"Osiemnastka" ma wielkie serducha! Pomagamy fundacji WOŚP w zbieraniu pieniędzy na leczenie chorych. W tym roku odbędzie się już 31 finał akcji pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą!

Gramy dla wszystkich- małych i dużych ".

WOP2023

FOTKI: 1  2

Oferta MORiW na zimowe ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu przygotował ofertę wypoczynkową dla dzieci i ich rodziców.

Dokładny opis oferty znajduje się w poniższym linku.

Kliknij

"Szachowy Mistrz"

29. 12. 2022r. w Świeciu odbył się turniej szachowy z cyklu " Szachy rozwój i aktywny wypoczynek". W turnieju wystartowało 56 zawodników z różnych miejscowości województwa kujawsko- pomorskiego, m.in. Świecia, Grudziądza, Starogardu, Warlubia. Uczeń naszej szkoły Radosław Grzemski otrzymał l miejsce w klasyfikacji generalnej, l miejsce w klasyfikacji uczniów Szkół Podstawowych oraz dnia 07.01.2023r. I miejsce  - Liga Szachowa, Szubin - Enea Operator.

GRATULACJE!!!

RGrzemski

"Paczuszka dla Maluszka"

5 stycznia przedstawiciele naszej szkoły przekazali do Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego dary zebrane w przedświątecznej akcji charytatywnej "Paczuszka dla Maluszka" organizowanej przez Fundację Małych Stópek. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie uczniów oraz ich rodziców. Dobrze jest pomagać.

paczuszka dla maluszka 2023