baner  2017

Centrum Kształcenia Zawodowego

 29 września chętni ósmoklasisci brali udział w projekcie Inter Cars w Centrum Kształcenia Zawodowego w Grudziądzu. Zaglądali pod maski najnowszych modeli samochodów hybrydowych i elektrycznych Citroena. Poznali nowoczesne warsztaty kształcenia w formie zajęć praktycznych dla zawodów branży mechanicznej, motoryzacyjnej, elektroenergetycznej, teleinformatycznej i transportu drogowego. Celem tego przedsięwzięcia było przybliżenie uczniom zawodów, ścieżki kariery i możliwości rozwijania swoich zainteresowań związanych z mechaniką. 

autos1

FOTKI 1 2 3

 

Wycieczka do muzeum

W ostatnich dniach klasa 2a uczestniczyła w szkolnej wycieczce do muzeum. Zajęcia warsztatowe, w których uczestniczyli nasi uczniowie miały na celu poznanie historii papieru, jego czerpania oraz użytkowania w życiu codziennym. W trakcie spotkania uczniowie klasy 2a zdobyli szeroką wiedzę na temat sposobu komunikowania się ludzi w czasach, kiedy papier był jeszcze materiałem nieznanym, a zatem niedostępnym. Zajęcia przyniosły dzieciom wiele frajdy, a po zakończonych warsztatach klasa powędrowała do ulubionej kafejki „Fado”, gdzie delektowała się przepysznymi przysmakami.

papier1

papier2

GRUDZIĄDZKI  BUDŻET OBYWATELSKI 2023

GŁOSUJ NA NR ZADANIA

58

W dniu wczorajszym rozpoczęło się głosowanie w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023, które potrwa do 30 września. Każdy mieszkaniec naszego miasta niezależnie od wieku może oddać swoje głosy na wybrane przez siebie projekty. Zachęcamy wszystkich do głosowania na projekt, który ma być zrealizowany na terenie naszej placówki. Projekt pn. Integracyjny plac zabaw z boiskiem rekreacyjnym przy Szkole Podstawowwj nr 18 zakłada budowę dwóch urządzeń zabawowych, huśtawki dla osób niepełnosprawnych oraz boiska piaskowego do gier rekreacyjnych.

Głosy można oddawać na stronie 

https://grudziadz.budzet obywatelski.org/glosowanie

By zagłosować nie trzeba być zarejestrowanym, wystarczy uzupełnić swoje dane osobowe, wybrać projekty, które Państwa zdaniem powinny być zrealizowane a następnie potwierdzić swój głos wpisując kod otrzymany esemesem. Żadne opłaty nie zostaną naliczane. Z jednego numeru telefonu swoje głosy może potwierdzić 5 osób.

Liczymy na Wasze głosy!!

Link do grafiki

https://www.cdnbudzet.pl/gminy/grudziadz/news/

9/3q/8n/1/Bez_tytu%C5%82u_(1024768_px).png

 

 

OFERTA UBEZPIECZEŃ

2022/2023

Drodzy Rodzice!

W zakładce "Ubezpieczenia uczniów" znajdują się informacje na temat oferty ubezpieczeniowej ucznia w roku szkolnym 2022/2023

 INFORMACJE O UBEZPIECZENIU 

pdfNNW - ZGŁOSZENIE SZKODY

pdfULOTKA

pdf.jpgKLAUZULE

Podkategorie

© 2011-2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek
Odsłon artykułów:
1421816