2021-02-02

Procedury rekrutacyjne w Szkole Podstawowej nr 18                w Grudziądzu

Sekretariat szkoły od 1-02-2022 r. prowadzi zapisy dzieci na rok szkolny 2022/23 wg zasad:

Przyjmujemy:
- dzieci 7-letnie (rocznik 2015) - do klas pierwszych (objęte obowiązkiem szkolnym);
- dzieci 6-letnie (rocznik 2016) - do klas pierwszych (na życzenie rodzica).

Zapisując dziecko do klasy pierwszej naszej szkoły należy mieć przy sobie:
- dowód osobisty matki dziecka (do wglądu)
- akt urodzenia dziecka (do wglądu)
- jedną fotografię dziecka do legitymacji szkolnej.

Rodzice/opiekunowie prawni wypełniają i składają następujące dokumenty:

• - Zgłoszenie do szkoły (dotyczy dzieci z obwodu szkoły)
  • - Wniosek o przyjęcie do szkoły (dotyczy dzieci spoza obwodu szkoły)
  • - Podanie o przyjęcie do oddziału integracyjnego (dotyczy dzieci, które rodzice chcą zapisać do oddziału integracyjnego)
  • - Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego (dotyczy dzieci z niepełnosprawnością, które maja uczęszczać do oddziału integracyjnego).
  • - Opinia poradni psychologiczno – pedagogicznej (jeśli dziecko było badane w poradni).
  • - Orzeczenie o niepełnosprawności (jeśli takie posiadamy).
  • - Inne, mogące potwierdzić kryteria rekrutacyjne, np. wskazanie lekarskie dotyczące wyboru szkoły).
 Wzory dokumentów można pobrać ze strony internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Nazwa dokumentu Przyciski pobrania
Zgłoszenie do szkoły (dotyczy dzieci z obwodu szkoły)

pobierz
Wniosek o przyjęcie do szkoły (dotyczy dzieci spoza obwodu szkoły)

pobierz
Podanie o przyjęcie do oddziału integracyjnego

pobierz
Oświadczenie woli przyjęcia do szkoły pobierz

Informacja o rekrutacji do klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 18 -
rok szkolny 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 18 iw Grudziądzu informuje, że w szkole prowadzony jest nabór (na rok szkolny 2022/2023) do oddziałów sportowych klas IV (nowy oddział) i VII (rekrutacja uzupełniająca) - piłka ręczna. Oferta dotyczy zarówno chłoców jak i dziewcząt.
Zapraszamy sredecznie wszystkie dzieci mające zamiar rozwijać swoje talenty sportowe pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel wf B. Dominikowski.

Niezbędne dokumenty:
Nazwa dokumentu Przyciski pobrania
Wniosek o przyjęcie do oddziału sportowego

pobierz
Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na uczęszczanie jego dziecka do oddziału sportowego  pobierz
Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział jego dziecka w próbie sprawności fizycznej pobierz
Stosowne dokumenty można składać bezpośrednio do B. Dominikowskiego lub w sekretariacie szkoły w godz. od 7.30 do 14.30. W sytuacjach wyjątkowych (związanych z pandemią) można przesłać skan dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oryginały dostarczyć do szkoły w możliwie jak najkrótszym czasie).

podstawa prawna:

ZARZĄDZENIE NR 74/22
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
z dnia 26 STYCZNIA 2022 r.

ZARZĄDZENIE NR 75/22
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
z dnia 26 STYCZNIA 2022 r.

(wraz z załącznikiem)

***************************************
podstawa prawna:

ZARZĄDZENIE NR 45/21
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
z dnia 29 STYCZNIA 2021 r.

ZARZĄDZENIE NR 47/21
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
z dnia 29 STYCZNIA 2021 r.

(wraz z załącznikiem)