Finaliści i laureaci

 
LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH
w roku szkolnym
2016/17


Turniej Ekologiczny „Ekozabawa z Czwórką”

 Dnia 24 maja po raz kolejny  drużyna naszej szkoły w składzie: Oliwia Bągalska, Maja Żmijewska, Emilia Kwiatkowska, Dominika Wiśniewska, Nikola Sryjek i Kacper Mews uczestniczyła w Turnieju Ekologicznym w Szkole Podstawowej nr 4 pod hasłem „Ekozabawa z Czwórką”.  Drużyny brały udział w następujących konkurencjach: ekozwiad – marsz terenowy z zagadkami przyrodniczymi, konkurs fotograficzny – „Przyroda w obiektywie”, konkurs artystyczny – „Rewia mody” oraz ekozmagania sportowe. W tym roku nasza szkoła zajęła 4 miejsce, gratulujemy! Przegraliśmy z drużyną, która zajęła 3 miejsce tylko jednym punktem.
 
GAPA 2017
 
Zofia Karasińska, uczennica klasy IIId zdobyła wyróżnienie w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych - GAPA 2017. Kategoria - szkoły podstawowe - solista.
 
gapa2017
 
XV Międzyszkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej – Świat mediów
 
10 maja 2017 roku reprezentacja naszej szkoły, składająca się z uczniów klasy Vc: Eweliny Gronczewskiej, Malwiny Materny oraz Arka Grzelaka zdobyła III miejsce w XV Międzyszkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej – Świat mediów. W drodze na podium udało nam się pokonać, aż 6 szkół.
   Gratulujemy! Fotograficzne wspomnienia znajdziecie w Galerii.
 
„Matematyczny As”

Dnia 17 maja br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w miejskim konkursie matematycznym
klas II „Matematyczny As” w SP nr 12 w Grudziądzu. Wiktoria Kurowska uczennica klasy II b i Maciej Sobótka uczeń klasy II a otrzymali w tym konkursie wyróżnienie. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów matematycznych.
Zapraszamy do Galerii.
                                                                        /opr. D. Drews-Murawska /
 
Międzyszkolna Olimpiada Promocji Zdrowia i Pierwszej Pomocy

W dniu 18.11.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 15 odbyła się  Międzyszkolna Olimpiada Promocji
PCKZdrowia i Pierwszej Pomocy, zorganizowana przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża, przy współudziale Urzędu Miasta. Uczestniczyły  w niej trzyosobowe drużyny ze szkół podstawowych w Grudziądzu, a także z Radzynia Chełmińskiego oraz Nowej Wsi. Pierwsza część konkursu polegała na rozwiązywaniu testu, a druga na wykonaniu zadań praktycznych. Wolontariusze  z naszej szkoły w składzie: Julia Kaszuba kl. VI b, Oliwia Bągalska kl. VI c i  Wiktoria Muzal  kl. VI c, zajęły II miejsce. Uczennice. otrzymały puchar oraz nagrody rzeczowe. Gratulacje!
                                                
                                                            /oprac. E. Renkel/

OllimpiadaPCK2016

XIV Miejski Integracyjny Konkurs Plastyczny "Podwodny Świat" w Grudziądzu

Rozstrzygnięto plastyczny konkurs skierowany do uczniów oddziałów integracyjych, na który wpłynęło 180 prac. Oceniało je jury w składzie:
przewodnicząca - Marianna Gitner - Sawistowska
członkowie: Violetta Majewicz, Aleksandra Szymczyk i Krzysztof Koźbiał.
Uczennica naszej szkoły Marta Makuch z klasy Va została laureatką konkursu.
Wystawę można oglądać w Filii nr 13 Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu przy ulicy Mikołaja z Ryńska, a fotki w naszej Galerii.

~~~~~~~~~~~~

Konkursy organizowane przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwa konkursu

Etap szkolny / uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego Etap rejonowy / uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego Etap wojewódzki

1.

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego 16.11.2016 r.
Emilia Kwiatkowska kl. 6d
7.01.2017 r.
--------
18.03.2017 r.
--------
2.

Konkurs przedmiotowy z matematyki 24.10.2016 r.
----------
3.12.2016 r.
----------
18.02.2017 r.
----------
3.

Konkurs przedmiotowy z przyrody 26.10.2016 r.
----------
25.02.2017 r.
----------
31.03.2017 r.
----------
4.

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego 4.11.2016 r.
----------
10.12.2016 r.
----------
25.03.2017 r.
----------
 
Konkurs przedmiotowy z matematyki - Liga Zadaniowa

W bieżącym roku szkolnym Ewelina Gronczewska kl. 5c uzyskała III miejsce w konkursie matematycznym dla  klasy VI szkoły podstawowej województwa kujawsko-pomorskiego.
Gratulujemy!
Kangur Matematyczny 2017
Wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny uzyskali:
1. Kubicki Natan kl. 3a

2.  Ewelina Gronczewska kl. 5c
3. Dominika Wiśniewska kl. 5b

>*<

LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH
w roku szkolnym
2015/16



Konkursy organizowane przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

Nazwa konkursu

Etap szkolny / uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

Etap rejonowy / uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

Etap wojewódzki

1.

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

16.10.2015 r. /
Depner-Bratoszewska Marika - 6a
Domachowska Aleksandra - 6c
Gronczewska Aleksandra - 6c
Jóźwiak Mateusz - 6c
28.11.2015 r. /
Domachowska Aleksandra - 6c
20.02.2016 r.
Domachowska Aleksandra - 6c - finalistka

2.

Konkurs przedmiotowy z matematyki

8.10.2015 r. /
-----------------------------------
21.11.2015 r. /
-----------------------------


6.02.2016 r.
-------------
3.

Konkurs przedmiotowy z przyrody

9.10.2015 r.
Blaszkiewicz Julia - 6a
Domachowska Aleksandra - 6c
Jóźwiak Mateusz - 6c
Kroplewski Michał - 6c
Korpys Kamil - 6c
Pawłowska Oliwia - 6c
6.11.2105 r. /
-----------------------------


15.01.2016 r.
-------------
4.

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego 19.10.2015 r.
Domachowska Aleksandra - 6c
5.12.2015 r. /
----------------------
13.02.2016 r.
-------------

Konkurs przedmiotowy z matematyki - Liga Zadaniowa

W bieżącym roku szkolnym Mateusz Jóźwiak uczeń kl. 6c uzyskał III miejsce w konkursie matematycznym klasy VI szkoły podstawowej województwa kujawsko-pomorskiego.

Kangur 2016
Wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny uzyskali:
1. Gronczewska Ewelina kl. 4c
2. Kuchta Adrian kl. 5d


Międzyszkolny konkurs pt. "Grudziądz – moje miasto"


Dnia 20 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Grudziądzu odbył się międzyszkolny konkurs pt "Grudziądz – moje miasto". W konkursie naszą szkołę reprezentowały:
Agata Groch z klasy 5d, Martyna Szafrańska z klasy 4 c oraz Ewelina Gronczewska z klasy 4c.
Laureatką w konkursie została Ewelina Gronczewska zajmując V miejsce.
Gratulacje dla zwyciężczyni oraz uczestniczek konkursu!!!

Międzyszkolny Konkurs „Matematyczny As”

Dnia 11 maja 2016r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Międzyszkolny Konkurs „Matematyczny As”. Naszą szkołę reprezentowali finaliści Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas II: Oliwia Perek z klasy IIa  i Szymon Krupa z klasy IIc. W ogólnej klasyfikacji Oliwia Perek zajęła II miejsce, a Szymon Krupa otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy! Fotografie w naszej Galerii.

Nasz sukces w konkursie "Z ortografią za pan brat"

Dnia 28.04.2016 roku w ZSO nr 2 w Grudziądzu odbył się międzyszkolny konkurs o nazwie "Z ortografią za pan brat". Naszą szkołę godnie reprezentowały dwie uczennice klas III: Julia Kaniecka i Alicja Kostro - Olechowska. W ogólnej klasyfikacji Alicja Kostro - Olechowska zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!!!

kon ort1  kon ort3  kon ort2
>*<
Konkurs leksykalny Memory Master z języka angielskiego

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu leksykalnego Memory Master z języka angielskiego. Konkurs polegał na opanowaniu słówek podanych przez organizatora np. za pomocą aplikacji na komputer lub telefon. Dzieci wykorzystywały nowoczesne technologie i w ten sposób zdobywały wiedzę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.     

klasy IV (liczba podana przy nazwisku to zdobyte punkty)
Ewelina Gronczewska 89 - WYRÓŻNIENIE
Oliwia Chyła 61
Maja Szadurska 53
Martyna Szafrańska 52
Wojciech Białek 51
Marcel Zalewski 51
Dominika Wiśniewska 51
Lena Niedźwiedzińska 51
Mateusz Budzanowski 48
Oliwia Krużyńska 46
Aleksandra Pacyna 32
Oliwier Wyrębiak 27

klasy V
Wiktoria Dombek 56
Matylda Giemza 54
Wiktoria Muzal 52
Emilia Kwiatkowska 46
Paula Sukalska 43
Martyna Mania 39
Laura Bereza 24

klasy VI
Kamil Korpys 78
Julia Blaszkiewicz 70
Aleksandra Gronczewska 65
Marika Depner-Bratoszewska 60
Karolina Wohlfeil 52
Oliwia Pawłowska 38

MM ja

*****

LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH
w roku szkolnym
2014/15


Turniej Ekologiczny „Ekozabawa z Czwórką”


  Dnia 21 maja po raz kolejny  drużyna naszej szkoły w składzie: Oliwia Dąbrowska, Zuzanna Giemza, Aneta Lewandowska, Natalia Malinowska, Alicja Podlińska i Dominika Rezmer uczestniczyła w Turnieju Ekologicznym w SP nr 4 pt „Ekozabawa z Czwórką”. Drużyny brały udział w następujących konkurencjach: ekozwiad – marsz terenowy z zagadkami przyrodniczymi, konkurs plastyczno – techniczny na wykonanie dinozaura, konkurs plastyczno - literacki oraz ekorozgrywki sportowe. W tym roku naszej szkole udało się zająć I  miejsce! Serdecznie gratulujemy!

***
08 maja 2015 r. odbyła się XIII edycja Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W tym roku treści tego konkursu nawiązywały również do historii wojska polskiego.Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie: Dominika Rezmer, Natalia Malinowska i Oliwier Rafalski z kl.VIb. Spotkanie uczestników odbyło się w grudziądzkiej jednostce wojskowej - 8 Batalionie Walki Radioelektronicznej. O czołowe miejsca walczyli uczniowie z 9 szkół. Naszym przedstawicielom udało się zająć II miejsce! Gratulujemy!!!

***
Wyniki naszych uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych

organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty

Przedmiot

Nazwiska i imiona uczestników Informacja o zakwalifikowaniu się na kolejny etap
matematyka Malinowska Natalia
zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Lewandowska Aneta
zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego
Chyła Nikola zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Reetz Bartosz zakwalifikował się do etapu rejonowego
przyroda Malinowska Natalia zakwalifikowała się do etapu rejonowego

***

 
Wyniki naszych uczniów biorących udział w konkursach przedmiotowych
organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty

Przedmiot

Nazwiska i imiona uczestników Informacja o zakwalifikowaniu się na kolejny etap
język polski Choynowska Julia zakwalifikowała się do etapu rejonowego
matematyka Skabowski Łukasz finalista etapu wojewódzkiego
Ołoś Patryk finalista etapu wojewódzkiego
przyroda Dąbkowski Kacper zakwalifikował się do etapu rejonowego

>*<
Wojewódzki konkurs matematyczny "Liga Zadaniowa"

W tym roku szkolnym, jak co roku, uczniowie reprezentowali naszą szkołę
w konkursie "Liga Zadaniowa". Uczeń klasy 6a Łukasz Skabowski został laureatem etapu wojewódzkiego, Patryk Ołoś z kl. 6c wywalczył II miejsce w etapie rejonowym.
Łukasz,
jako laureat konkursu o zasięgu wojewódzkim, został zwolniony ze sprawdzianu po klasie szóstej, jednocześnie uzyskując z niego najwyższy wynik, czyli 40 pkt.
Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!
(foto z konkusu wojewódzkiego - w Galerii)


********************

LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH, OGÓLNOPOLSKICH
w roku szkolnym
2012/13


Wojewódzki konkurs matematyczny "Liga Zadaniowa"
- Łukasz Skabowski  kl. 5a - finalista (
zakwalifikowany jako jeden z trzech uczniów rejonu grudziądzkiego)
- Marta Idczak kl. 6a - wyróżnienie (etap rejonowy)
Gratulujemy Łukaszowi, który rywalizował z szóstoklasistami!

>*<

Konkurs matematyczny
"Kangur 2013"
Nagrody II stopnia uzyskali uczniowie:
- Łukasz Skabowski kl. 5a
- Natalia Malinowska kl. 4b

>*<


Dwie GAPY 2013 "przyleciały" do naszej szkoły!!!

Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne - GAPA 2013 to impreza o zasięgu regionalnym, która trwa 5 dni i kończy się uroczystą galą z udziałem laureatów poszczególnych kategorii artystycznych: Taniec, Muzyka, Plastyka. Organizatorem tej imprezy jest Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.  W tym roku na uroczystej gali, która miała miejsce 24 maja nasza uczennica kl. VIa Weronika Jasińska otrzymała w kategorii Plastyka - rysunek i grafika ZŁOTĄ GAPĘ. ZŁOTĄ GAPĘ w kategorii MUZYKA otrzymał również nasz szkolny chór CANTUS.

gapa1 gapa4
Nagrodzona praca Weroniki "Złota Gapa 2013"
gapa2 gapa3
Rozśpiewany chór CANTUS

>*<

Konkursy przedmiotowe Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2012/13

Przedmiot Nazwiska i imiona uczestników Uwagi
matematyka Skabowski Łukasz
zakwalifikowany do etapu rejonowego
przyroda Kołc Kamila
Skowroński Mateusz

zakwalifikowana do etapu rejonowego
zakwalifikowany do etapu rejonowego


>*<


LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH
w roku szkolnym 2011/12

Wyniki konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty

 

Przedmiot

Nazwiska i imiona uczestników Informacja o zakwalifikowaniu się na kolejny etap
język polski

Kuczorski Mikołaj zakwalifikował się do etapu rejonowego
Ołoś Paweł zakwalifikował się do etapu rejonowego
Pawelec Jakub zakwalifikował się do etapu rejonowego
matematyka

Dąbrowska Aleksandra   zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Kuczorski Mikołaj zakwalifikował się do etapu rejonowego
przyroda

Gajewska Magdalena zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Roman Jakub zakwalifikował się do etapu rejonowego


 inne konkursy:

Jakub Roman
-
kl. 6a
II miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"

Mikołaj Kuczorski
- kl. 6b
II miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"
Łukasz Skabowski - kl. 4a wynik bardzo dobry w kategorii Maluch w Międzynarodowym Konkursie
KANGUR MATEMATYCZNY 2012
Mateusz Jóźwicki
-
kl. 2c
wyróżnienie w kategorii Żaczek w Międzynarodowym Konkursie
KANGUR MATEMATYCZNY 2012
Weronika Jasińska
- kl. 5a
laureatka ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Rosnę, myślę, dbam" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Michał Moszczyński
- kl. 2a
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego w szachach w kategorii juniorów do lat 9
Weronika Jasińska
- kl. 5a
I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moja wymarzona świąteczna choinka"
Malinowska Natalia
- kl. 3b
II miejsce w miedzyszkolnym konkursie matematycznym RACHMISTRZ 2012
Mateusz Magalski
-
kl. 6b
wyróżnienie w konkursie plastycznym pod hasłem "ZAPOBIEGAJMY POŻAROM"
Weronika Jasińska
-
kl. 5a
statuetka - Złota Gapa w konkursie plastycznym pod hasłem: "EURO 2012" - kategoria: rysunek i grafika
Mateusz Magalski
- kl. 6b
statuetka - Srebrna Gapa w konkursie plastycznym pod hasłem: "EURO 2012" - kategoria: rysunek i grafika 
Aleksandra Dalecka
Jessica Chyła
Oliwia Pasternak Magdalena Gajewska Kacper Łaszczyk Jakub Roman
II miejsce drużynowo w międzyszkolnym turnieju ekologicznym "Ekozabawa z Czwórką".


LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH
w roku szkolnym 2010/11


Wyniki konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty

Przedmiot Nazwiska i imiona uczestników Informacja o zakwalifikowaniu się na kolejny etap
język polski

Reetz Cezary finalista etapu wojewódzkiego
Kluziak Szymon zakwalifikował się do etapu rejonowego
Piasta Aleksandra zakwalifikowała się do etapu rejonowego
matema-

tyka

Kluziak Szymon finalista etapu wojewódzkiego
Urbanowski Kamil zakwalifikował się do etapu rejonowego
Wójcik Marcin zakwalifikował się do etapu rejonowego
Reetz Cezary zakwalifikował się do etapu rejonowego
przyroda

Reetz Cezary zakwalifikował się do etapu rejonowego
Urbanowski Kamil zakwalifikował się do etapu rejonowego
Kluziak Szymon zakwalifikował się do etapu rejonowego


inne konkursy:

Szymon Kluziak
-
kl. 6c
nagroda II stopnia w konkursie Kangur Matematyczny 2011

Mikołaj Kuczorski
- kl. 5b
nagroda II stopnia w konkursie Kangur Matematyczny 2011
Marcin Wójcik
- kl. 6b
nagroda II stopnia w konkursie Kangur Matematyczny 2011, zakwalifikowany na wycieczkę do Szklarskiej Poręby
Cezary Reetz
- kl. 6a
nagroda II stopnia w konkursie Kangur Matematycznym
Kamil Urbanowski
- kl. 6c
II miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"

Szymon Kluziak
- kl.6 c
I miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"

Marcin Wójcik
- kl. 6b
II miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"

Cezary Reetz
- kl. 6a
II miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"

Mikołaj Kuczorski
- kl. 5b
III miejsce w rejonowym konkursie "Liga Zadaniowa"

Szymon Kluziak
 - kl.6 c
IV miejsce na etapie miejskim Małej Olimpiady Ekologicznej

Szymon Kluziak
 -
kl.6c
statuetka - Złota Gapa w dziedzinie rysunku i grafiki w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych
Michał Moszczyński
- kl. 1a
- II miejsce w IX Turnieju szachowym o Puchar Prezydenta Grudziądza w kategorii do lat 10
- III miejsce w Mistrzostwach Grudziądza w szachach klasycznych OPEN B w grupie do lat 8 (grudzień 2010),
- III miejsce w cyklicznym Turnieju Szachowym Juniorów o puchar Dyrektora Ogniska Pracy Pozaszkolnej (listopad 2010 i marzec 2011),
- zdobycie IV kategorii szachowej w Pucharze Polski Juniorów do lat 8 - Sielpia k. Kielc (kwiecień 2011)
Szymon Kluziak
- kl.5 c
II nagoda w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Zabytki naszego miasta"
Cezary Reetz
-
kl. 6a
I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Potyczki ortograficzne" (poziom klas VI).
Dominika Świątkowska
- kl. 3c
I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Potyczki ortograficzne" (poziom klas III).
Jakub Goryński
Oliwier Rafalski
Cyprian Maciejewski
III miejsce w międzyszkolnym konkursie po hasłem "Europa Europa"
Szymon Kluziak
Mikołaj Kuczorski
Paweł Ołoś
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej dla klas IV-VI
Jesica Chyła
Szymon Kluziak
Kamil Urbanowski
II miejsce w międzyszkolnych warsztatach ekologicznych w formie konkursu pod tytułem „Ciekawostki matematyczno – geograficzne”
Szymon Kluziak
Kamil Urbanowski
I miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym "ZNAMY POLSKIE PARKI NARODOWE”



LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH
w roku szkolnym 2009/10

  Wyniki konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Przedmiot Nazwiska i imiona uczestników Informacja o zakwalifikowaniu się na kolejny etap
język polski

Mądrzejewska Sylwia zakwalifikowała się do etapu rejonowego
Matejczuk Agata zakwalifikowała się do etapu rejonowego
matematyka

Kluziak Szymon finalista etapu wojewódzkiego
Urbanowski Kamil laureat etapu wojewódzkiego
Reetz Cezary zakwalifikował się do etapu rejonowego
przyroda

Czarnas Szymon zakwalifikował się do etapu rejonowego
Urbanowski Kamil zakwalifikował się do etapu rejonowego
Kluziak Szymon zakwalifikował się do etapu rejonowego

inne konkursy:

Szymon Kluziak
 -
kl. 5c
I miejsce w Grudziądzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas piątych szkół podstawowych
Kamil Urbanowski
- kl. 5c
II miejsce w Grudziądzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas piątych szkół podstawowych
Szymon Kluziak
- kl.V c
wyróżnienie w kategorii plastyka w Grudziądzkich Amatorskich Prezentacjach Artystycznych
Zuzanna Wieloszyńska - kl. 2c I miejsce w Konkursie miejskim dotyczącym Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej
Sylwia Modrzejewska
Joanna Szczęsna
Samanta Łęgowska
Piotr Piechocki
Wojciech Lewandowski
III miejsce w turnieju ekologicznym „ Ekozabawa z Czwórką”
Samanta Łęgowska 
-
kl. 6b
wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Poetyckiej ZMAGANIA Z ORTOGRAFIĄ
Aneta Kwietniewska
Szymon Kluziak
Kamil Urbanowski
III miejsce w warsztatach ekologicznych
Cezary Reetz
-
kl.5a
II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Z gramatyką za pan brat" dla uczniów klas VI
Kluziak Szymon
Wójcik Marcin
finalista - "Liga Zadaniowa"dla klas VI
Urbanowski Kamil
Reetz Cezary
Piechocki Piotr
III miejsce - "Liga Zadaniowa"dla klas VI
Kamil Urbanowski
 -
kl. 5c
laureat - wojewódzki etap Konkursu Przedmiotowego z matematyki dla klas VI
Szymon Kluziak
 - kl. 5c
finalista - wojewódzki etap Konkursu Przedmiotowego z matematyki dla klas VI
Szymon Czarnas
 -
kl. 6a
III miejsce w kategorii szkół podstawowych w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym
Zuzanna Daroszewska
-
kl.4c
III miejsce w w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. "Deszczowe wierszowanie"


LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH
w roku szkolnym 2008/09

Szymon Śledź
Rafał Budzik
Paweł Ołoś
IV miejsce w międzyszkolnym konkursie "Europa Europa" dla uczniów klas trzecich
Klaudia Boruch
-
kl. 6d
I miejsce w międzyszkolnym konkursie dziecięcej twórczości poetyckiej "Zmagania z ortografią"
Ligia Rodziewicz
Dominika Strzelczyk
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie dziecięcej twórczości poetyckiej "Zmagania z ortografią"
Kamila Maślicka
 -
kl. 6d
 III miejsce w konkursie plastycznym pt. "Zapobiegajmy pożarom"
Radosław Gajek
-
kl. 6a
 wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Zapobiegajmy pożarom"
Mikołaj Kuczorski
-
kl. 3b
Kamil Zwoliński
 -
kl. 3 a
 tytuł ,,Wicerachmistrza 2009” w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Rachmistrz 2009”
Klaudia Cieśla
 - kl. 3c
Kamil Zwoliński
 - k. 3a
Mikołaj Kuczorski
- kl. 3b
tytuł SUPERMATEMATYKA w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Rachmistrz 2009”
Szymon Kluziak
 -
kl. 4c
IV miejsce w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "Pingwin"
Szymon Kluziak
-
kl. 4c
finalista Przedmiotowego Konkursu Matematycznego dla kl. VI
Szymon Kluziak
 -
kl. 4c
 II miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Liga Zadaniowa dla kl. VI
Bartosz Przybysz - kl. 6 c wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Liga Zadaniowa dla kl. VI
Agata Gronkowska - kl. 6d I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Potyczki ortograficzne" dla uczniów klas IV - VI szkół podstawowych
Dominika Wilczek - kl. 6a  I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moja wycieczka w kosmos"
Szymon Czarnas
Radosław Gajek

Rafał Zieliński
 wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Moja wycieczka w kosmos"
Karolina Cyrankowska
Ligia  Rodziewicz
II miejsce w międzyszkolnym konkursie twórczości poetyckiej: "Od Ikara do ..."
Marlena Groszewska
Jarosław Pawłowski
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Deszczowe wierszowanie 2008"


LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH
w roku szkolnym 2007/08

Rafał Nowiński - uczeń klasy 2c wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek 2008"
Mikołaj Kuczorski
- uczeń klasy 2b
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "kangurek 2008"
Szymon Kluziak - uczeń klasy 3c "Złota Gapa" w kategorii szkół podstawowych - malarstwo - na Grudziądzkich Amamtorskich Prezentacjach Artystycznych "Gapa 2008"
Szymon Kluziak
- uczeń klasy 3c
wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2008"
Szymon Kluziak
- uczeń klasy 3c
tytuł "Omnibus klas III" w Międzyszkolnym konkursie wiedzy i umiejętności
Kamil Urbanowski
Szymon Kluziak
Szymon Śledź
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej i krajach wchodzących w jej skład pod hasłem "Europa, Europa"
Koło teatralne "Mozaika" I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Małych Form Teatralnych "I ja też odpowiadam za swoje bezpieczeństwo"
Koło teatralne "Mozaika" II miejsce w Międzyszkolnych Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych "Maska 2008"
Łukasz Całka
- uczeń klasy 5a
II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Ilustracje legend polskich”
Mateusz Kędziora
- uczeń klasy 4b
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym
"Ilustracje legend polskich”
Radosław Gajek
-
uczeń klasy 4a
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Pingwin"
Radosław Gajek
- uczeń klasy 4a
wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2008"
Piotr Piechocki
-
uczeń klasy 4c
laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Pingwin"
Mateusz Kędziora
-
uczeń klasy 4b
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Pingwin"
Jakub Murszewski
- uczeń klasy 6b
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Pingwin"
Dominik Dąbkowski
Julia Waruszewska
II miejsce w konkursie wiedzy o Mikołaju Koperniku i wiośnie na Rajdzie Gwieździstym VII "Szlakiem Mikołaja Kopernika" i IX "Powitanie Wiosny" kategoria szkoły podstawowe
Aleksandra Fortuna
- uczennica klasy 5b
II miejsce w rejonowym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"
Klaudia Roman
Kamila Kryszkiewicz
Kamila Maślicka
Mateusz Kiełpiński
wyróżnienie w rejonowym konkursie plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"



LAUREACI KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH, REJONOWYCH, WOJEWÓDZKICH
w roku szkolnym 2006/07

Dominik Meyer
- uczeń klasy 1c
II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-literackim
Dominik Meyer
-
uczeń klasy 1c
II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym
Dawid Wysocki
- uczeń klasy 6c
II miejsce w międzyszkolnym konkursie dziecięcej twórczości poetyckiej pt. "Zmagania z ortografią"
Jacek Henclik
- uczeń klasy 6a
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie dziecięcej twórczości poetyckiej pt. "Zmagania z ortografią"
Bartosz Kilian
- uczeń klasy 6a
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie dziecięcej twórczości poetyckiej pt. "Zmagania z ortografią"
Jakub Witkowski
- uczeń klasy 6a
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie dziecięcej twórczości poetyckiej pt. "Zmagania z ortografią"
Aleksandra Bugalska
- uczennica klasy 6a
III miejsce w międzyszkolnym konkursie twórczości poetyckiej "Od Ikara do..."
Jakub Kowalczyk
- uczeń klasy 5a
wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie twórczości poetyckiej "Od Ikara do..."
Anna Forney
- uczennica klasy 6a
laureatka konkursu przedmiotowego z przyrody na szczeblu wojewódzkim
Dawid Kuczma
- uczeń klasy 6a
laureat konkursu przedmiotowego z matematyki na szczeblu wojewódzkim
Anna Forney
- uczennica klasy 6a
II miejsce w miejskiej V Olimpiadzie Ekologicznej
Dawid Kuczma
Karol Jeliński
I miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo - matematycznym "Nie tylko dla orłów"
Bartosz Kilian
Jakub Witkowski
II miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo - matematycznym "Nie tylko dla orłów"
Szymon Kluziak
-
uczeń klasy 2c
II miejsce w miedzyszkolnym konkursie ekologicznym "Eko-łamigłowa 2007"
Julia Waruszewska
- uczennica klasy 2c
I miejsce w III międzyszkolnym wokalnym konkursie piosenki religijnej dla uczniów klas I - VI
Zuzanna Daroszewska
-
uczennica klasy 1c
II miejsce w III międzyszkolnym wokalnym konkursie piosenki religijnej dla uczniów klas I - VI
Szymon Kluziak
Zuzanna Lisińska
Patryk Filipiak
III miejsce w V międzyszkolnym konkursie "Grudziądz - moje miasto"
Kamil Urbanowski
-
uczeń klasy 2c
III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej
Szymon Kluziak
Natalia Jabłońska
nagroda w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangurek"


© 2011-2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek
Odsłon artykułów:
1157204