Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna poparły wniosek dyrektora szkoły dotyczący obowiązku noszenia mundurków szkolnych w roku szkolnym 2017/18 przez uczniów naszej szkoły.

Mundurki szkolne, które obowiązują w naszej szkole to:

strój codzienny - kamizelki z naszytym na kieszonce logo szkoły w kolorze granatowym o zróżnicowanym kroju dla dziewcząt i chłopców (wybór został skonsultowany z Radą Rodziców),

strój galowy - kamizelki z logo szkoły oraz biała bluzka i ciemna spódnica u dziewcząt, biała koszula i ciemne spodnie u chłopców.

Fragmenty STATUTU SZKOŁY dotyczace stroju jednolitego dla uczniów

§ 40.
Uczniowie mają następujące obowiązki dotyczące w szczególności:
3.4. Przestrzegania następujących zasd dbania o schludny wygląd oraz noszenia odpowiedniego stroju:
1)    noszenia jednolitego stroju szkolnego, a w dni uroczyste, świąteczne stroju galowego z zachowaniem kolorów – biel, czerń, granat, (z zastrzeżeniem § 31.3.4. pkt.2),
2)    uczeń nie nosi jednolitego stroju szkolnego w czasie zajęć wychowania fizycznego, imprez o charakterze rekreacyjno – sportowym, wycieczek szkolnych dalszych lub innych sytuacjach określonych warunkowo przez Dyrektora Szkoły,
3)    uczeń ma prawo bez konsekwencji trzykrotnie w semestrze nie posiadać jednolitego stroju szkolnego, przekroczenie tego limitu skutkuje obniżeniem oceny z zachowania do maksymalnie oceny dobrej,
4)    w przypadku zagubienia lub zniszczenia jednolitego stroju szkolnego rodzic zgłasza zaistniały fakt Dyrektorowi Szkoły, który określi dalsze postępowanie w tej sprawie.

Systematyczne egzekwowanie noszenia jednolitego stroju szkolnego przez uczniów w roku szkolnym 2017/18 będzie obowiązywać od dnia 16 października 2017r.

Mundurki szkolne obowiązujące w naszej szkole produkuje firma "KORBIK" mająca swoją siedzibę i sklep przy ul. Cegielnianej 21 w Grudziądzu.

Rodzice uczniów, którzy chcieliby nabyć mundurki w szkole, proszeni są o podanie wychowawcom klas rozmiaru (wzrost, obwód bioder, obwód pasa, obwód klatki piersiowej dziecka) mundurka w nieprzekraczalnym terminie do 21 września 2017r. W październiku br. w szkole osoby te bedą mogły zakupić w naszej szkole od pracowników firmy KORBIK zamówione mundurki (termin zakupu wyłącznie mundurków zamówionych poprzez wychowawców - 13 października 2017r. w godz. 15.00-16.30).
© 2011-2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek
Odsłon artykułów:
1179678