GODZINY PRACY PEDAGOGA

Wtorek    8.00 - 12.30
      Czwartek   12.00 - 14.30
        Piątek   11.30 - 14.30

Pedagog i psycholog przyjmuje w gabinecie na II piętrze.
Pedagog realizuje swoje zadania w czasie godzin urzędowania również poza terenem szkoły, z tego względu, umówienie się telefoniczne na rozmowę z pedagogiem będzie gwarantem spotkania w umówionym czasie.

**********************

KOMUNIKATY PEDAGOGA SZKOLNEGO

Konkursy profilaktyczne

W maju 2016 r. odbył się konkurs plastyczny dla klas IV-VI na temat: „Pokojowo rozwiązuję konflikty, nie stosuję agresji”. Organizatorami konkursy były: p. Aleksandra Mikulska, p. Hanna Robalewska i p. Sylwia Szczypior. Prace uczniów były bardzo ciekawe. Laureatami tego konkursu zostały:
I miejsce: Julia Bednarek kl. 6c
II miejsce: Martyna Sznitka kl. 6c
III miejsce: Julia Blaszkiewicz kl. 6a

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Straż Miejską i Szkołę Podstawową nr 7 pod hasłem „Każde dziecko wie, jak bezpiecznie na drodze zachować się”. Z naszej szkoły na konkurs przesłano prace następujących uczniów: Jędrzej Mikulski kl. 3a, Weronika Rusak kl. 4a, Kamil Żmijewski kl. 4a, Marta Makuch kl. 4a, Kacper Bukała kl. 4a, Wiktoria Stankiewicz kl. 4a, Marcel Zalewski kl. 4c. Prace powstały pod kierunkiem nauczycieli p. Jolanty Fischer i p. Aleksandry Mikulskiej. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursów dziękujemy za udział.

/oprac. Hanna Robalewska/

Sprawozdanie z konkursu plastycznego „Palisz, płacisz- zdrowie tracisz”

Konkurs plastyczny „Palisz, płacisz-zdrowie tracisz” ogłoszony został w miesiącu marcu 2013 r. dla klas I-VI. Konkurs ten zaplanowany został w Programie Profilaktyki na rok szkolny 2012/13. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI. Szczegóły określał opracowany i ogłoszony regulamin konkursu.
    W klasach I-III wpłynęło 21 prac, udział wzięli uczniowie z następujących klas: Ia, Ib, Ic, IIIb, IIIc. W klasach IV-VI wpłynęło 35 prac, udział wzięli uczniowie z następujących klas: IVa, IVb, IVc, Va, Vc, VIa.
    Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Mikulska, Sylwia Szczypior i Hanna Robalewska wyłoniła laureatów konkursu plastycznego „Palisz, płacisz- zdrowie tracisz” w dwóch kategoriach wiekowych:
    w klasach I-III
    I miejsce- Oliwia Pawłowska kl. IIIc
    II miejsce- Mateusz Buzanowski kl. Ib
    III miejsce- Lilianna Ziętek kl. Ic

w klasach IV-VI
    I miejsce- Daniel Rykowski kl. VIa
    II miejsce- Weronika Jasińska kl. VIa
    III miejsce- Daniel Bernad kl. Vc
Konkurs został podsumowany na Festynie Ekologicznym, laureatom wręczono nagrody książkowe. Prace wszystkich uczestników konkursu zostały wyeksponowane podczas festynu.

Sprawozdanie z realizacji konkursu plastycznego o chrakterze profilaktycznym dla uczniów klas I-VI na temat: „Narkotykom- NIE”

Konkurs plastyczny na temat: „Narkotykom-NIE” odbył się w miesiącu marcu i kwietniu 2012 r. w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VI. Konkurs został zaplanowany w Programie Profilaktyki na rok szkolny 2011/12. Organizatorkami konkursu na terenie szkoły były: pedagog szkolny p. Hanna Robalewska oraz nauczyciele- p. Sylwia Szczypior i p. Aleksandra Mikulska. Ogółem na konkurs plastyczny wpłynęły 54 prace; w tym 15 prac uczniów klas III b i III c oraz 39 prac uczniów klas IV-VI. Komisja dokonała przeglądu i oceny prac uczniów, wyłoniono laureatów konkursu w kategorii klas I-III i IV-VI.
    W klasach I-III:
I miejsce: Paulina Chojnacka, Marta Gorząch- kl. III b
II miejsce: Natalia Malinowska, Dominika Rezmer- kl. III b
III miejsce: Martyna Bochra, Anna Majorke- kl. III b.
    W klasach IV-VI:
I miejsce: Weronika Jasińska kl. V a
II miejsce: Korina Buziewicz, Vanessa Pukownik- kl. V c
III miejsce: Jakub Węsierski kl. V c
Wyróżnienie: Jakub Schoen kl. V b
Wyróżnienie: Angelika Jabłońska kl. V b

Wyniki konkursu zostały ogłoszone w trakcie Festynu Ekologicznego. Wszystkie prace plastyczne uczniów zostały podpisane i wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

********************