Tego roku 2 września 2019r. uczniowie naszej szkoły, tak jak i ich rówieśnicy w całej Polsce, rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/20. Uroczystości tradycyjnie poprzedzone zostały spotkaniem najmłodszych uczniów naszej szkoły - pierwszoklasistów, zgromadzonych wraz z rodzicami, na parterowym holu szkoły. Tam dzieci po powitaniu przez dyrektora szkoły przydzieleni zostali do klas i z wychowawcami oraz rodzicami udali się na inaugurację do sali gimnastycznej. Przewodnicząca SU powitała zgromadzonych i rozpoczęła pierwszy w ich życiu szkolny apel. Dyrektor szkoły tradycyjnie zabierając głos włączył do dialogu dzieci i ich rodziców. Nie zabrakło krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów klasy 4a. Zapoznano także czwartoklasistów z ich nowymi wychowawcmi oraz dokonano nowego przydziału uczniów do klas piątych w związku z powstaniem oddziału sportowego.
      Tego dnia wszyscy uczniowie spotkali się również z wychowawcami w swoich izbach lekcyjnych. Padły zwyczajowe słowa, iż rok szkolny 2019/20 można uznać za rozpoczęty.

Fotograficzne wspomnienia znajdziecie w naszej Galerii (Rok szkolny 2019/20) w folderze Z życia szkoły.

Życzymy wszystkim uczniom, ich rodzicom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi udanego, pełnego sukcesów nowego roku szkolnego 2019/20.

szkola