1 czerwca 2017r. uczniowie naszej szkoły nie zasiedli jak zwykle w ławach szkolnych, ale aktywnie realizowali projekt edukacyjny Dzień Dziecka 2017. Przedsięwzięcie odbywało się w dwóch grupach: pierwszej - klasy I-III i drugiej - klasy IV-VI. Ponieważ pogoda dopisała plany udało się w pełni zrealizować. Jak się bawiliśmy, przeczytajcie poniżej. Flesz aparatu utrwalił te wesołe chwile - zapraszamy do Galerii.

dd2011

„Dzień Dziecka klas I-III”

Dnia 1 czerwca 2017 r  wszystkie dzieci klas I-III uczestniczyły w premierowej projekcji filmu "Smerfy: Poszukiwacze zaginoej wioski" w kinie Helios oraz atrakcjach zorganizowanych przez wychowaców klas, a były to: zajęcia rekreacyjno - ruchowe w Ogrodzie Dziecięcych Doświadczeń, wycieczki po mieście. Dobre humory dopisały. Ten dzień zostanie z pewnością w naszych wspomnieniach.

"Dzień Dziecka - klasy IV-VI"

       Z okazji Dnia Dziecka w dniu 1.06.2017 roku dla klas IV - VI odbył się w naszej szkole  Dzień Sportu. Ośmioosobowe drużyny ze wszystkich klas brały udział w wieloboju sportowym. Uczestnicy rywalizowali w 8 konkurencjach: sztafeta, rzuty do celu, uderzenia kijem do palanta w piłeczkę do tenisa, rzut beretem do celu, strzał na bramkę do unihokeja grabiami, konkurs wiedzy o sporcie, przeciąganie liny, turniej Rugby Tag. Podczas wykonywania zadań panowała zdrowa, sportowa rywalizacja. Uczniowie, którzy nie brali udziału w konkurencjach dopingowali swoim drużynom.
Na poziomie klas czwartych wygrała klasa IV C, na poziomie klas piątych – V B, a w klasach szóstych – VI D. Wszystkim gratulujemy!


© 2011-2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek
Odsłon artykułów:
1353696