baner  2017

Opłata za obiady za marzec 2019 r.:

        21 dni x 3,20 = 67,20 zł
   
Wpłaty za korzystanie z obiadów należy dokonywać za pomocą przelewu na konto bankowe  w nieprzekraczalnym terminie od 25 do 28 lutego 2019 r.

NR KONTA – OBIADY SP18
PKO BP SA

96 1020 5040 0000 6502 0116 1900

obiady druk

1. Podając w tytule płatności: nazwisko i imię ucznia, za jaki miesiąc jest płatność oraz liczbę obiadów opłacanych (np. Kowalski Jan, marzec 2019 - 21 obiadów).
2. Zwracamy uwagę, aby wpłacać dokładną kwotę bez "zaokrąglania" należności do pełnych złotych.
3. Wpłaty w inne dni będą przeniesione na kolejny miesiąc rozliczeniowy (PROSZĘ PILOWAĆ TERMINÓW)

Ewentualnie bezpośrednio do n-la świetlicy w wyznaczone dni:
26 lutego (wtorek) w godzinach : 13:00 – 14:30
28 lutego (czwartek) w godzinach 13:00 – 15:00

W momencie uiszczenia wpłaty, wydawany jest karnet obiadowy. Dostarczenie potwierdzenia wpłaty uprawnia do wydania karnetu obiadowego. Każde dziecko jest zobowiązane do okazywania karnetu obiadowego, przed wydaniem posiłku.

     bal 12 i 13 lutego szkolna sala gimnastyczna nie tylko wyglądem wpisała się w karnawałowy nastrój, ale również wypełniła dźwiękami dyskotekowej muzyki. Wszyscy ochoczo pląsali w jej takt. Nad oprawą muzyczną i świetlną czuwał DJ PROMO. We wtorek bawili się uczniowie klas I - IV, a w środę przyszła kolej na klasy V - VIII. Młodsza grupa rozpoczęła zabawę tradycyjnym już przemarszem barwnego korowodu rozmaitych postaci, w które wcielili się nasi milusińscy, przebierając w bajecznie kolorowe stroje i zdobiąc twarze makijażami. Niektóre osoby wręcz trudno było rozpoznać. Jak co roku chętni mogli uwiecznic swoje podobizny na wspólnych i indywidualnych zdjęciach wykonanych (podobnie jak fotki umieszczone w naszej Galerii - zapraszamy do ich obejrzenia!) przez Pana Krzysztofa ze STUDIA KB.

     Mamy nadzieję, że tegoroczne karnawałowe harce w naszej szkole pozostaną na długo w pamięci ich uczestników.

Szanowni Państwo!

        Rozliczając swoje dochody za rok 2018 każdy może przeznaczyć 1% podatku na organizację pożytku publicznego. Zachęcamy do rozważenia przekazania tego podatku na rzecz naszej szkoły, co przyczyni się do podnoszenia jakości jej pracy. To Was nic nie kosztuje, a dla szkoły jest ogromnym wsparciem.

  Jeśli zdecydujecie się pomóc naszej szkole proszę kliknąć ten link  >
1% dla OSIEMNASTKI
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób nam pomogą!


dzien babci dziadka      21 i 22 stycznia to dni szczególne, bowiem swoje święto mają wówczas Babcie i Dziadkowie. Od ponad 50 lat święta te obchodzone są w Polsce. Honorujemy tych, którzy ze wszech miar na to zasługują. Z babcią lub dziadkiem najczęściej wspólnie pieczemy i gotujemy, pracujemy w ogrodzie, oglądamy rodzinne pamiątki czy zdjęcia. Babcie i dziadkowie często z nami rozmawiają, chodzą na spacery, uczestniczą w grach i zabawach, jeżdżą na wycieczki i podróżują. Bywają też powiernikami naszych największych sekretów.
         W naszej szkole jak co roku w te dni odbywają się klasowe uroczystości na cześć Babć i Dziadków z ich udziałem. Ci honorowi goście zwykle tłumnie zaszczycają nas swoją obecnością, bo przecież nigdy nie odmawiają swoim wnukom. Prócz życzeń, upominków i poczęstunku nie brakuje w trakcie tych spotkań uśmiechu oraz wzruszeń. Chwile te z pewnością pozostają w pamięci. Zdjęcia z klasowych uroczystości znajdziecie w naszej Galerii.

Na stronie KO w Bydgoszczy ukazało się Zarządzenie Nr 9/2019 Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2019/2020 do: publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, klas I publicznych szkół ponadpodstawowych dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej i na semestr pierwszy klas I publicznych szkół policealnych w województwie kujawsko-pomorskim.Zachęcamy do zapoznania się z nim rodziców uczniów klas ósmych.

Adres do strony: https://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=2&item=100&page=8622.

Jeśli link się nie otwiera należy go skopiować i wkleić w pasek adresu.

 

 

Podkategorie

© 2011-2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek
Odsłon artykułów:
1226508