Rok szkolny 2018/19

 

LAUREACI KONKURSÓW NA POZIOMIE KLAS I - III

Nazwa konkursu  Organizator 
Laureaci
Uwagi
Konkurs matematyczny dla uczniów klas III M. Rybczyńska I miejsce – Natalia Krupa z klasy IIIa
II miejsce - Sobiech Lucjan z klasy IIIa
III miejsce - Lonser Wiktor z klasy IIIa

zreal. 1.04.2019 r.

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na apelu grupy wiekowej

Konkurs EKOŁAMIGŁOWA 2019 (etap szkolny) B. Kaniecka
A. Kilian
Klasy trzecie:
I miejsce:Natalia Krupa, kl.III A
II miejsce:Kacper Chudziński, kl.III B
III miejsce:Kacper Wysocki, kl.III B
Klasy drugie:
I miejsce:Piotr Boguski , kl.II B
II miejsce:Bartosz Sobótka, kl.II C
III miejsce:Paweł Kieszek, kl.II C
zreal. 26.03.2019
Konkurs „Krzyżówkowy Omnibus” G.Bociek
R.Suchan
Klasy II
I miejsce – Bartosz Sobótka     kl. IIc
II miejsce – Beata Lewandowska   kl. IIb
III miejsce – Natalia Śliwińska  kl. IIc 
Klasy III
I miejsce – Bartosz Różycki   kl. IIIb
II miejsce – Aleksandra Fiałkowska  kl. IIIa
III miejsce – Adam Piórkowski  kl. IIIb
zreal. 25.03.2019
Konkurs pięknego czytania dla klas II Joanna Litke
Elżbieta Makowska
I miejsce -  Kornelia  Pokora  kl. II C
II miejsce  Paweł  Szutkowski   kl.. II B
III miejsce Szymon Gędziarski   kl. II B
zreal. 26.03.2019
Konkurs plastyczny „Zwiastuny wiosny” J. Litke
R. Suchan
B. Busse
Klasy I
I miejsce -  Nikodem Krzepicki  kl. I b
II miejsce -  Jacek Makowski  kl. I c
III miejsce -  Anna Kobuszyńska kl. I a
Wyróżnienie:  Antoni Brodzik kl. I c
Klasy II
I miejsce – Matylda Matuszak kl. II b
II miejsce -   Malwina Maciejewska kl. II c
III miejsce – Angelika Witkowska kl. II b
Klasy III
I miejsce – Kacper Wysocki kl. III b
II miejsce – Krystian Goławski kl. III a
III miejsce – Aleks Jabłoński kl. III b
zreal. 20.03.2019
Konkurs matematyczny
dla uczniów klas II
Katarzyna Dudzińska
Mirosława Rybczyńska
I miejsce   – Szymon Gędziarski z klasy IIb
III miejsce  – Ładzik Maja z klasy IIc
III miejsce – Angelika Witkowska z klasy IIb
Wyróżnienie Kornelia Pokora z klasy IIc

zreal. 6.02.2019

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie podczas apelu grupy wiekowej

Konkurs Polskie Symbole Narodowe Mirosława Rybczyńska klasy I
I miejsce – Maja Podlewska - Ib
II miejsce – Nikodem Frela - Ia
III miejsce – Alicja Angowska - Ib
klasy II
I miejsce – Kornelia Pokora - II c
II miejsce – Marcelina Płotka - II a
III miejsce – Paweł Szutkowski - II b
klasy III
I miejsce – Tymoteusz Jastrzębski - III b
II miejsce – Krystian Goławski - III a
III miejsce – Amelia Górzyńska - III b
wyróżnienia: Jesika Wieczorkowska - IIa  Maja Ładzik - IIc.
zreal.7.11.2018 r.
Konkurs na najpiękniejszą kartę świąteczną Bożena Busse
Joanna Litke
Renata Suchan
Dominika Wiśniewska
I miejsce:  
Laura Zakierska
Piotr  Boguski
Zuzanna Perek
II miejsce:
Kacper  Wysocki
Kornelia  Pokora
Magdalena  Janicka
III miejsce: 
Wiktor  Pacuszka
Jesika  Wieczorkowska
Aleksandra  Prabucka
 
"Mistrz sprawnych rąk" dla uczniów klas 1-3 Grażyna Bociek
Renata Suchan
Klasy I
I miejsce - Magda Janicka kl.1c
II miejsce- Martyna Wrzos kl.1b
III miejsce- Vivienne Sobocińska kl.1a
Klasy II
I miejsce - Alicja Kulczyk - kl.2c
II miejsce - Daniel Kubizna - kl.2b
III miejsce  - Jakub Śliwa - 2a
Klasy III
I miejsce - Natalia Krupa - kl.3a
II miejsce - Amelia Gurzyńska - kl.3b
zreal. 22.11.2018r.
Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” J. Litke, R. Suchan, B. Busse, D. Wiśniewska Klasy pierwsze
I miejsce- Rumiński Wiktor kl. I a
II miejsce -Prabucka Aleksandra kl. I b
III miejsce- Lissner Natasza kl. I c
Klasy drugie
I miejsce- Płotka Marcelina kl. II a
II miejsce- Bonna Alan kl. II c
III miejsce- Szutkowski Paweł kl. II b
III miejsce- Roszczyniała Patrycja kl. II b
Klasy trzecie
I miejsce- Małagocka-Jędrecka Laura kl. III b
II miejsce- Drozd Julia kl. III a
III miejsce- Jarzębski Tymoteusz kl. III b
 
Bezpieczna droga z domu do szkoły Joanna Litke, Dominika Wiśniewska I  miejsce
Jakub Kula kl.1b
Igor Nowak kl.2b
Aleksandra Fiałkowska  kl.3a
II  miejsce
Jacek Makowski  kl.1c 
Mateusz Urban  kl.2c
Adam  Piórkowski  kl.3b
III  miejsce
Anna Kobuszyńska  kl.1a
Dawid Nadolny  kl.1a
Julia Kula kl.2b
Matylda Matuszak kl.2b
zreal. 10.2018r.

 

Konkurs wiedzy o Grudziądzu pt. „Grudziądz i jego zabytki”

Dnia 26 marca 2019 r. na terenie naszej szkoły odbył się konkurs wiedzy o Grudziądzu pt. „Grudziądz i jego zabytki” dla uczniów klas trzecich w ramach obchodów 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem konkursu było wzbudzanie zainteresowania miastem rodzinnym, utrwalenie wiadomości na temat swojej miejscowości oraz rozwijanie wiedzy uczniów o historii własnego miasta, regionu i kraju, kształtowanie postaw patriotycznych, podnoszenie poziomu wiedzy historycznej oraz odkrywanie, rozwijanie i promowanie uzdolnień oraz pasji uczniów klas trzecich.Dzieci musiały wykazać się ogólną wiedzą o mieście, znajomością nazw zabytków, nazwiskami sławnych Grudziądzan oraz położeniem geograficznym miasta, regionu na mapie.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce – Laura Małagocka- Jędrecka z klasy III b,
II miejsce- Amelia Gurzyńska  z klasy III b,
                 Cezary Wrzosek  z klasy III a
III miejsce- Lucjan Sobiech z klasy III a.
Konkurs zakończył się wręczeniem atrakcyjnych nagród sponsorowanych przez zaprzyjaźnionego darczyńcę, który chciał pozostać anonimowy.
Wszystkim uczestnikom oraz wychowawcom klas trzecich naszej szkoły serdecznie dziękujemy za duże zaangażowanie i zainteresowanie konkursem, za wytypowanie dzieci oraz pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu. Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom klas trzecich wspaniałej wiedzy o Polsce i mieście.

Organizatorzy: Jolanta Fischer
Małgorzata Miesikowska
Bożena Busse

Konkurs na  Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską

W piątek 14.12.2018 r. rozstrzygnął  się etap szkolny konkursu na  Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską. Wszystkie prace były bardzo piękne i wymagały dużo nakładu pracy ze strony dzieci jak i  rodziców. Jury w składzie: przewodnicząca: p. A. Mikulska,  członkowie: :p. E. Renkel oraz D. Sulerzycka ,miało trudne zadanie z wytypowaniem zwycięzców.  Ostatecznie laureatami konkursu zostali:
 
Klasy I-III
I miejsce: Wiktor Rumiński kl. I a
II miejsce: Paweł Szutkowski kl. II b
III miejsce: Ziółkowska Barbara kl. I b ex aequo Filip Stefaniak kl. I c
Wyróżnienie: Szymon Gędziarski kl. II b
Wyróżnienie: Malwina Maciejewska kl. II c
Wyróżnienie: Alicja Kulczyk   kl. II c
Wyróżnienie: Angelika Witkowska kl. II b
 
Klasy IV-VIII
I miejsce: Agata Roszczyniała  kl. VI b
II miejsce: Michał Chyła kl. IV c
III miejsce: Zuzanna Gawłowska kl. V b , Julia Wysocka kl. V b
Szopki Betlejemskie z trzech czołowych miejsc w każdej kategorii przeszły dalej do etapu międzyszkolnego, a następnie na wystawę do Muzeum w Grudziądzu. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w przedsięwzięciu.

                                                                                    /oprac. E. Renkel/

„Mały Ratowniczek” dla uczniów klas I

Dnia 26 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się drużynowy konkurs „Mały Ratowniczek” dla uczniów klas I
Zadania konkursowe:
• Nabywanie umiejętności wzywania pogotowia ratunkowego i informowania innych służb ratowniczych
• Przygotowanie dzieci do wykonywania prostych czynności ratowniczych (naklejenie plastra, owinięcie palca bandażem itp.
• Wdrażanie do zachowań bezpiecznych na drodze, w czasie gier i zabaw.
• Kształtowanie gotowości niesienia pomocy poszkodowanym.
A oto wyniki:
I miejsce zajęli uczniowie z klasy Ia
 Anna Kobuszyńska,  Zuzanna Perek, Wiktor Rumiński.
II miejsce zajęli uczniowie z klasy Ic
Matylda Nowakowska , Igor Maik, Jakub Chudziński
III miejsce zajęli uczniowie z klasy Ib
Katarzyna Groch , Barbara Ziółkowska , Adam Cyrankowski

Organizator:  Mirosława Rybczyńska

 

LAUREACI KONKURSÓW NA POZIOMIE KLAS IV - VIII

LAUREACI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH

 

Nazwa konkursu Organizator Laureaci Uwagi
I etap konkursu
"Liga Zadaniowa"
dla uczniów kl. IV i V

A. Danielak
M. Reetz

M. Barańska

W. Darłak

   kl.IV:
I miejsce
Mateusz Skalij
- IVa
II miejsce
Michał Chyła - IVc
III miejsce
Iwo Czarnewicz - IVc
 
    kl.V:
I miejsce
Adam Rutecki - Vc

II miejsce
Natan Kubicki - Va
III miejsce
Szymon Krupa - Vc
zreal.
12.12.18
II etap konkursu
"Liga Zadaniowa"
dla uczniów kl. IV i V

A. Danielak
M.Reetz

M. Barańska

W. Darłak

kl.IV:
I miejsce
Michał Chyła - IVc
II miejsce
Piotr Rusak - IVa
III miejsce
Mateusz Skalij - IVa

kl.V:
I miejsce  (ex aequo)
Adam Rutecki  - Vc
Szymon Krupa  - Vc

III miejsce
Agata Organiak - Vb

zreal.
27.02.19
III etap konkursu
"Liga Zadaniowa"
dla uczniów kl. IV i V

A. Danielak
M.Reetz

M. Barańska

W. Darłak

kl.IV:
I miejsce
Michał Chyła - IVc
II miejsce
Mateusz Skalij - IVa
III miejsce
Piotr Rusak - IVa

kl.V:
I miejsce
Natan Kubicki - Va
II miejsce
Agata Organiak - Vb
III miejsce
Szymon Krupa  - Vc

zreal.
04.06.19
Ogólna klasyfikacja po trzech etapach konkursu
         
"Liga Zadaniowa"

kl.IV:
I miejsce
Michał Chyła - IVc
II miejsce
Mateusz Skalij - IVa
III miejsce
Piotr Rusak - IVa

kl.V:
I miejsce
Natan Kubicki - Va
II miejsce
Agata Organiak - Vb
III miejsce
Adam Rutecki  - Vc

Rok szkolny 2017/18

LAUREACI KONKURSÓW NA POZIOMIE KLAS I - III

Nazwa konkursu  Organizator 
Laureaci
Uwagi
Krzyżówkowy Omnibus Grażyna Bociek
 Renata Suchan
Kl.2
1 miejsce – Natalia Krupa kl.2a
2 miejsce – Kacper Chudziński kl.2b
3 miejsce – Laura Zakierska kl.2b
Kl.3
1 miejsce – Mateusz Rakoczy kl.3d
2 miejsce – Melisa Skambara kl.3e
3 miejsce – Zuzanna Polak kl.3d
3 miejsce – Filip Kieszek kl.3c
zreal. 25.04.2018r.
Konkurs matematyczny „Supełek”
dla uczniów klas I
M. Rybczyńska I miejsce – Jesika Wieczorkowska z klasy Ia
II miejsce  – Paulina Jurkiewicz z klasy Ib
III miejsce – Daniel Kubizna z klasy Ib

zreal.26.04.2018 r.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie podczas apelu grupy wiekowej 
zdobywczynie I i II miejsca wezmą udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym

Konkurs „Ekołamigłowa” (etap szkolny) B. Kaniecka Klasy II
I miejsce: Chudziński Kacper  kl. II b
II miejsce: Gołąb Lena  kl. II b
III miejsce: Krypa Natalia  kl. II a
Klasy III
I miejsce: Radzikowski Mateusz  kl. III a
II miejsce: Urban Julia  kl. III c
Umińska Agata  kl. III b
III miejsce: Rakoczy Mateusz  kl. III d

zreal. 16.04.2018

zdobywcy pierwszych miejsc reprezentować będą naszą szkołę w etapie międzyszkolnym

Konkurs plastyczny „Zwiastuny wiosny” J. Litke
 R. Suchan
D. Wiśniewska
 B. Busse
Klasy I
I miejsce: Matylda Matuszek kl. I b
II miejsce: Szymon Gędziarski kl. I b oraz Igor Nowak kl. I b
III miejsce: Dominika Pecold kl. I a
Klasy II
I miejsce: Krystian Goławski kl. II a
II miejsce: Wiktor Lonser  kl. II a
III miejsce: Kacper Wysocki  kl. II b
Klasy III
I miejsce: Mateusz Rakoczy kl. III d
II miejsce: Zuzanna Polak kl. III d
III miejsce: Melisa Skambara kl. III e
 
Konkurs matematyczny dla uczniów klas III  M. Rybczyńska I miejsce
Piotr Rusak z kl. IIIa
II miejsce
Iwo Czarnewicz z kl. IIIc
III miejsce
Maciej Sobótka z kl. IIIa

zreal. 22.03.2018

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się na apelu grupy wiekowej.

Zdjęcia wGalerii

Konkurs plastyczno-techniczny pt. „Mikołaj” J. Litke
 R. Suchan
D. Wiśniewska
 B. Busse
klasy pierwsze
I miejsce - Julia Kula kl. I b
II miejsce - Jesika  Wieczorkowska kl. I a
III miejsce - Igor  Nowak kl. I b
klasy drugie
I miejsce - Amelia Dawid kl. II b
II miejsce - Aleksandra Fiałkowska kl. II a
klasy trzecie
I miejsce- Iwo Czarnewicz kl. III c
II miejsce - Mateusz Skalij kl. III a
III miejsce- Laura Cichocka kl. III b
wyróżnienie -  Julia Urban kl. III c
Angelika  Witkowska kl I b
Nagrody i dyplomy wręczane będą na apelu 18 XII 2017r.
Konkurs "Mistrz sprawnych rąk"

R. Suchan

G. Bociek

klasy pierwsze
I miejsce - Alicja Kulczyk kl.1c
II miejsce - Dominika Pecold kl.1a
III miejsce - Patrycja Roszczyniała kl.1b
klasy drugie
I miejsce - Kacper Wysocki kl. 2b
II miejsce - Natalia Krupa kl. 2a
klasy trzecie
I miejsce - Maja Grabowska  kl. 3d
Roksana Krasna kl. 3c
II miejsce - Lena Jakusz kl. 3b
zreal. 29.11.17r. Nagrody będą wręczone na apelu.
„Znamy zasady ruchu drogowego” M. Rybczyńska I miejsce:
Mateusz Rakoczy - kl.3d
II miejsce:
Michał Chyła - kl.3c
III miejsce: 
Piotr Rusak - kl.3a

zreal. 7.11. 2017 r.

Wręczenie dyplomów i nagród nastąpi podczas apelu grupy wiekowej.

Fotografie w Galerii

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni”

B. Busse

R. Suchan

J. Litke

D. Wiśniewska

Klasy I
I miejsce                            Julia Kula kl.Ib
II miejsce                             Marcelina Płotka kl.Ia
III miejsce                            Jakub Aniołowski kl.Ic, Matylda Matuszak kl.Ib, Oliwia Wróbel kl.Ib
Klasy II
I miejsce                             Lena Gołąb kl.IIb
II miejsce                             Laura Zakierska kl.IIb
Klasy III
I miejsce                              Jakub Plewa kl.IIIa
II miejsce                            Oskar Taczyński kl.IIIb
III miejsce                           Aleksander Grzywacz kl.IIId Michał Chyła kl.IIIc
 

Konkurs „Mały Ratowniczek”

Dnia 8 lutego jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs „Mały Ratowniczek” dla uczniów klas pierwszych. Mali uczestnicy musieli wykazać się wiedzą praktyczną jak i teoretyczną, rozwiązywali rebusy, łamigłówki, bez problemu wymieniali numery alarmowe jak i również wykazali się umiejętnością opatrywania ran.  Rywalizacja była zacięta zwycięzców wyłoniła dopiero dogrywka. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1c, drugie miejsce klasa 1b, trzecie miejsce klasa 1a.
Serdecznie gratulujemy.  Za ufundowanie nagród dziękujemy: Zarządowi Terenowemu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Grudziądzu, samorządowi szkolnemu, p. Wieczorkowskiej, p. Izdebskiej.
Zapraszamy do Galerii.
                                                        /oprac. M. Rybczyńska, K. Dudzińska/

LAUREACI KONKURSÓW NA POZIOMIE KLAS IV - VII

LAUREACI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH

Nazwa konkursu Organizator Laureaci Uwagi
I etap konkursu
"Liga Zadaniowa"
dla uczniów kl. IV i V
A. Danielak
M.Reetz
   kl.IV:
I miejsce  (ex aequo)

Filip Graczkowski - IVc
Szymon Krupa  - IVc

Michalina Kubizna  - IVc
    kl.V:
I miejsce
Izabela Sobótka - Va

II miejsce
Oliwia Lewczuk - Vb
III miejsce
Sebastian Zabielski - Vd
zreal.
1.12.17
II etap konkursu
"Liga Zadaniowa"
dla uczniów kl. IV i V
A. Danielak
M.Reetz

kl.IV:
I miejsce

Natan Kubickii - IVa
II miejsce  (ex aequo)
Filip Graczkowski - IVc
Szymon Krupa  - IVc

Adam Rutecki  - IVc

      kl.V:
I miejsce
E
Izabela Sobótka - Va
II miejsce
Sebastian Zabielski - Vd
III miejsce
Remek Zabielski - Vc

zreal.
2.03.18
III etap konkursu
"Liga Zadaniowa"
dla uczniów kl. IV i V
A. Danielak
M.Reetz

kl.IV:
I miejsce
Natan Kubicki
- IVa
II miejsce
Szymon Krupa - IVc
III miejsce
Adam Rutecki - IVc

kl.V:
I miejsce
Remek Zabielski
- Va
II miejsce
Sebastian Zabielski - Vd
III miejsce
Izabela Sobótka - Va

zreal.
25.05.18
Ogólna klasyfikacja po trzech etapach konkursu
         
"Liga Zadaniowa"

kl.IV:
I miejsce
Szymon Krupa - IVc
II miejsce
Natan Kubicki - IVa
III miejsce
Adam Rutecki - IVc

kl.V:
I miejsce
Izabela Sobótka - Va
II miejsce
Sebastian Zabielski - Vd
III miejsce
Remek Zabielski - Vc

Mistrz Rachunku nauczyciele
matematyki

             kl. 4
Zuzanna Gawłowska
4b
             kl. 5
Izabela Sobótka 5a

             kl.6

Dominika Wiśniewska 6b
             kl.7
   
tytułu nie przyznano

     zreal.
7.06.2018r.

 
 
 
 

 

© 2011-2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek
Odsłon artykułów:
1274358